WIZUALIZACJA

Odpowiednio przygotowane standardy sprawiają, że w oczach klientów stanowimy jedną strukturę organizacyjną.

Bezpłatnie projektujemy wizualizację zewnętrzną i aranżację wewnętrzną sklepów, na czas trwania umowy bezpłatnie udostępniamy kaseton świetlny. Pomagamy modernizować sklepy oraz optymalizować ustawienie asortymentu co bezpośrednio przekłada się na efektywność sprzedaży.

Koncepcja systemu identyfikacji wizualnej została opracowana przez wyspecjalizowaną agencję reklamową. Dzięki dobranym kolorom i poszczególnym elementom wizualizacji takich jak fryz czy odpowiednie wyklejenie okien sklep stanie się widoczny na tle konkurencji i będzie łatwo rozpoznawalny dla klientów.

Dla każdego sklepu przygotowujemy dwa bezpłatne projekty sklepu z wszelkimi wymaganymi elementami wizualizacji. Każdy projekt opracowywany przez naszego specjalistę jest indywidualnie dostosowany do danej lokalizacji uwzględniamy specyfikę każdej placówki i jej możliwości.

Dodatkowo przygotowywany jest indywidualny rozkład kategorii FMCG uwzględniający lokalny rynek i oczekiwania właściciela.

Dla naszych franczyzobiorców wynegocjowaliśmy atrakcyjne warunki handlowe i serwisowe u dostawców mebli, wyposażenia i specjalistycznego oświetlenia  w technologii LED .

Na terenie całej polski  współpracujemy z firmami, które ściśle wg wskazań projektowych wykonają wizualizację w przewidzianym terminie.